מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש - מערכות פרי אקשן, ספרינקלרים וחדרי משאבות
חברת אדר עבודות אינסטלציה בע"מ מספקת ומתקינה מערכות לכיבוי אש אוטומאטיות אשר מותקנות בהתאם לתקני NFPA 13 הרלוונטים והתקנים הישראלים התואמים (1596).

מערכות ספרינקלרים
מערכות ספרינלקרים הינם מערכות אשר באופן אוטומטי מופעלות כאשר יש צורך בכיבוי אש או שרפה אשר נוצרת במבנים, מחסנים, חניונים וכדומה. תפקידם העיקרי הינו מניעת התפשטות האש על ידי התזת מים באופן מבוקר, כך שתמנע התפשטות האש ואף תכבה.
אותם מתזים מיוחדים אותם אנו מתקינים, בדרך כלל מצויידים בבועת זכוכית אשר נפרצת כאשר הטמפרטורה באזור המתז מגיעה לטמפרטורה של כ-65 מעלות צלזיוס.

מערכות pre-action
מערכות pre-action מסוג duble inter lock מותקנות על ידי חברת אדר עבודות אינסטלציה בע"מ בעיקר בחדרי מחשב. תפקידם של מערכות אלה הוא למנוע פתיחה אקראית של מתזים בחדרי מחשב. פתיחה כזו ללא צורך, תגרום לנזקים באותם חדרי מחשב. אנו מונעים את פעולה זו על ידי התקנת מערכות pre-action.

חדרי משאבות
חדרי משאבות: חברת אדר עבודות אינסטלציה בע"מ מספקת מתקינה ובונה חדרי משאבות יעודים עבור מערכות ספרינקלרים על ידי משאבות חשמליות ומשאבות דיזל תוך שימוש במאגרי מים יעודיים .
משאבות אלו מותקנות במבנים בהם ספיקת המים והלחצים אינם עומדים בדרישות התכנון והתקן ולפיכך יש צורך בחדרי משאבות אשר משתמשות במים ממאגרים שנבנו לצורך כך למטרת עבודות הכיבוי במבנה.